Magazine

Podziel się swoją opinią o C-date

Opinie na temat portal C-date są różnorodne: od zadowolenia po rozczarowanie. Chcemy usłyszeć wszystkie głosy i zachęcamy naszych użytkowników do dzielenia się swoją opinią z nami.

Zwalczanie oszustw w serwisach randkowych – możesz pomóc!

Najczęstsze przypadki oszustw na randkowych serwisach internetowych są łatwe do wykrycia - jeśli wiesz, czego szukać. Możesz pomóc C-date wykrywać i usuwać fałszywe profile!

Cennik, opłaty i opcje członkostwa w C-date

Nie każda randka to wydatek. W C-date, spotkasz ludzi, którzy szukają dyskretnych spotkań erotycznych bez wynagrodzeń finansowych. Rejestracja jest bezpłatna, ale musisz się dowiedzieć o cenie...

Procedura dokonywania płatności wyjaśniona w prosty sposób

Wyjaśniamy, jak dokonać płatności online w C-date - i jakie opcje płatności są dostępne. Warto wykupić Członkostwo Premium.

Procedura rezygnacji została wyjaśniona

Rezygnacja z członkostwa C-date jest bardzo prosta. Ta instrukcja krok po kroku wyjaśni jak szybko i prosto zrezygnować z Członkostwa w C-date.

Skontaktuj się z Obsługą Klienta C-date aby zadać pytania, przedstawić swoje sugestie i opowiedzieć o swojej historii z serwisem C-date.

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta C-date – pytania, sugestie i informacje zwrotne. Zespół serwisu klienta gwarantuje szybką odpowiedź.
Skuś się na niezobowiązującą randkę na wysokim poziomie